T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Vezirköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Vezirköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Sen İste Yeter Kanser Çeker Gider Projesi Kapanış Töreni

Güncelleme Tarihi: 13/06/2019

Sağlık İl Müdürlüğümüz koordinasyonunda İlkadım Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Yürütülmekte olan “Sen İste Yeter Kanser Çeker Gider” ve “Geleceğimize Sahip Çıkalım” projelerinin kapanış töreni Vali Yardımcımız İbrahim Avcı, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İl Milli Eğitim Müdürü Çoşkun Esen, İl Sağlık Müdürümüz Dr.Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç’un katılımıyla Batıpark Tören alanında gerçekleştirildi. 
İl bazında 1283 yönlendirme ile İlçemiz Vezirköprü birinci sırada yer alırken, en çok yönlendirme yapan okul kategorisinde ilk iki sırayı paylaşan Habibfakı ilkokulu ve Susuz İlkokulu Masa Tenisi ödülünün sahibi oldu. En çok yönlendirme yapan öğrenci dalında ilk sekiz öğrenci arasına giren Habibfakı İlkokulu öğrencilerinden Ebrar Kartal ve Umut Ali Karakaya Bisiklet ödüllerinin en çok yönlendirme yapan sınıf kategorisinde ilk on sınıf arasına girme başarısı gösteren Habibfakı İlkokulundan 3/B sınıfı, Kargucak İlkokulundan 4/A sınıfı, Firdevs Yılmaz İlkokulundan 4/A sınıfı ve Mehmet Paşa İlkokulundan 1/A sınıfı 400₺' lik hediye çekinin sahibi oldu.
Projelerimize katkıda bulunan öğrenci ve öğretmenlerimize hediyelerin protokolümüz tarafından takdim edildiği törenden sonra öğrencilerimiz için uçurtma şenliği ve sihirbaz gösteresi de düzenlendi.
Image 2019-06-13.jpeg
11.JPG
13.JPG
15.JPG
31.JPG
Image 2019-06-11 at 1.jpeg
Image 2019-06-11 at.jpeg
Image 2019-06-11.jpeg
Image 2019-06-13 at.jpeg